Kapı Tamponları

Kapı Tamponları en çok ayarsız olan çelik ve ahşap kapılarımız için Önemlidir özellikle oda kapılarında çünkü duvara sert şekilde çarpmalar sonucunda zarar vermekte.  Buna Halk dilinde Stoper de denilebilir yani Kapı Stoperi  Sonuçta evlerimizde işyerlerimizde Kapılar açık olunca pencerelerde açıksa rüzgarda var Elektrik yaparak sert kapanmalar oluyor dolayısı ile hem kapımıza hemde evimize zarar veriyor boyasıydı kapısıydı derken bir sürü malzeme zarar görmekte.  Peki bunun için ne yapmamız gerekiyor ? Hemen açıklayalım Bunun için Kapı tamponlarını kapımıza monta etmemiz gerekiyor bunlarda farklı ve birden fazla seçenek sunuluyor

 

1 . Mıknatıs yolu ile kapı tutucu : Bu ürün biraz daha şık ve gösterişli yani diğerleri gibi kapılarınıza herhangi bir ürün takmanız gerekmiyor Paslanmaz kırılmaz ve delinmezdir ve ayrıca suyada dayanıklıdır.

2. Yere Takılan Kapı tamponları :  Bu sistemde kapınızla yer arasında gerekli ayarlamayı yaptıktan sonra Monta ederek kapılarınızı Tüm Elektriklenmelere karşı engelleyebilirsiniz. Mutlaka ve Mutlaka kesin çözümdür

3. Kapı Lastiği ile Kapı tutucu : Bu sistem ise diğerlerinden biraz vasat uygun fiyat piyasası ile sıradan kapı tutucular arasında yer almaktadır. Tüm Dünyada kapılar duvara doğru açıldığından her eve ve sirkilasyon olan işyerlerine şart. Sizlerde bunun için iletişim bölümünden numaralarımızı arayarak bizlerden bilgi alabilirsiniz..

 

Bir önceki yazımız olan Bareller başlıklı makalemizde barel satın al ve kırılsada güvenli barel hakkında bilgiler verilmektedir.