Çekmece Dolap Cam vitrin dolap Kilitleri

Evlerimizdeki Kilit aksamlı mobilyalarımızın Çekcemecelerimizin Ahşap veya Çelik olması ustalarımız için farketmiyor. Bunun yanı sıra Apartmanlarınızdaki Posta kutusu kilitleri asansör kilitleri gibi Teknik konulardaki hizmetlerimizde mevcuttur. Sadece bununla sınır tanımayan ustalarımız Camilerdeki Kilitli Ayakkabı dolapları Bürolarınızdaki Çekcemecelerin Kilit aksamları değiştirilip Onarılıp tamirat ve tadilatı yapılmaktadır. Peki bunların montajı nasıl yapılmaktadır.

Öncelikle Cam vitrin Kilitlerinin Montajından bahsedelim

 

Öncelikle Açık olan cam kapağımızı açıyoruz Yan kısmındaki altlı üstlü vidalar vardır o vidaları söküp cam kilidi çıkartıyoruz. Yerine Cam kilidimizi monta edip daha sonra onarımda çıkartırken uyguladığımız işlemi uygulayarak Kilidimizi monte ediyoruz. Peki Cam vitrinimiz kapalı iken anahtarı kaybettiysek veya bulamıyorsak nasıl açabiliriz diyenler içinde

Öncelikle Çilingir ustalarımızın Kalın Çelik telini Ağzı L şeklindeki teli Deliğe sokup kapak hangi yöne doğruysa çekip açıyoruz sonra bozuk olan kilidimizi değiştirip yenisini kullanıyoruz.

 

1. Çelik Dolap Kilitleri : Testere ağızlı oval matkapla Çelik dolabın kilit yapacağımız yeri delerek Ölçülerine göre 555 Model Döküm kilidimizi yerine oturtarak monta ediyoruz. 

2. Ahşap Dolap Kilitleri : Yine Oval matkapla Ahşapla delerek deldiğimiz yere tas çekmece kilidini deldiğimiz yere yerleştirerek yine 555 Mode döküm kilidimizi yerine oturtarak monta ediyoruz.

1. Posta Kutularının Kilitlerinin Değişmesi : Tüm posta kutularının arkasında yıldız bir vida vardır Öncelikle onu sökerek büyük somunu vardır Vidayı sıkıştıran onuda söktükten sonra Bozuk olan Kilit’i çıkartıyoruz. Daha sonra Standart Çin kilidini Posta kutumuza yerleştirerek Tekrar somunu sıkarak vidayı yerleştirerek Posta kutumuzun kilidini Çalışır hale getiriyoruz

2. Kilitli Ayakkabı Dolaplarının Kilitlerinin değişmesi : Tüm dolaplarda ağaç vidaları vardır Zaten ağaç vidalarını sökünce kilit otomotikmen iptal duruma geliyor Yeni kilidimiz olan Standart Çin kilidini değişterek Sökümde yapmış olduğumuzu Montaj’dada yaparak işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca firmamız Dolap kilitleri, Çelik dolap kilitleri, Askeri dolap kilitleri, Posta kutusu kilitleri, Cami Ayakkabı dolapları kilitleri, Misafir odalarındaki kilitler, Çeyiz sandığı kilitleri Özel ofis dolap kilitleri Cam vitrin kilitleri, büfeterya kilitleri dondurma dolapları kilitleri ücretleri fiyatları tamiratı onarımı Istanbulda ankarada ve izmirde hizmet sunmaktayız.